Polish Telehealth Alliance

Członek

Opis działalności

Leczenie chrapania i bezdechów to maraton, nie sprint. Bardzo istotne w tym procesie są systematyczne pomiary i kontrolowanie postępów leczenia. To właśnie umożliwia Metoda Clebre.

Poprawa jakości snu i oddychania podczas snu jest możliwa u każdego, jednak zawsze wymaga indywidualnego planu.

Metoda Clebre daje czas, który jest niezbędny do przeprowadzenia odpowiedniej diagnostyki, zaplanowania leczenia i jego poprowadzenia.

Przygotujemy plan leczenia obejmujący do 12 miesięcy. W tym czasie pozostajesz pod opieką zespołu, który czuwa nad procesem leczenia.

Czemu 12 miesięcy, a nie dwie wizyty u lekarza? Leczenie zaburzeń snu i oddychania podczas snu wymaga zazwyczaj połączenia pewnych interwencji. Nawet jeśli Twój problem da się rozwiązać prostym zabiegiem czy niezbędna będzie terapia CPAP, odniesiesz wiele korzyści z zastosowania Metody Clebre. Jeśli zostaniesz sam/a z terapią CPAP istnieje bardzo duża szansa, że odstawisz leczenie. Co więcej – nawet jeśli stosujesz CPAP, możliwe jest dodatkowe postępowanie, które poprawi jakość Twojego snu i oddychania.

Jeśli jesteś po zabiegu – możliwe, że nadal chrapiesz i masz bezdechy. To się zdarza i również może wymagać dodatkowych Metod terapii.

Informacje o Cookies

Używamy plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość korzystania z naszej strony.

*Akceptuję Politykę prywatności.